Про нас

ВАЖЛИВО: У неділю та понеділок замовлення приймаємо, але не надсилаємо. Якщо ви замовили у суботу ввечері, то в неділю вранці можемо відправити. У БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ, ПІСЛЯ ЗРОБЛЕНОГО ВАМИ ЗАМОВЛЕННЯ З ВАМИ В НАЙБЛИЖЧИЙ ЧАС ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ НАШ МЕНЕДЖЕР І ОБГОВОРИТЬ З ВАМИ ВСІ ПИТАННЯ! ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ - ТЕЛЕФОНУЙТЕ.


Біжутерія стає все популярнішою з року в рік. Саме в цій галузі спостерігається стабільне зростання продажів та постійне збільшення асортименту. Ми вже 20 років успішно працюємо на ринку біжутерії та встановили надійні та довірчі відносини, як з постачальниками, так і із замовниками. Наша спеціалізація – біжутерія оптом в Україні. Ми закуповуємо продукцію безпосередньо у китайських і корейських виробників і підтримуємо високу якість всього товару, що надходить. Наша біжутерія порівнянна за класністю з ювелірними прикрасами, але значно перевершує їх у різноманітності та має доступну ціну. Асортимент на складі оновлюється щотижня.


Купити біжутерію оптом - це правильний спосіб розпочати власний бізнес. Попит на цю продукцію існує цілий рік, а велика різноманітність моделей, кольорів та форм дозволяє створити свій унікальний неповторний стиль.


Якщо вас цікавить біжутерія оптом – звертайтесь до нас. Також, ми здійснюємо доставку до регіонів.


Станьте нашим партнером та отримайте:

Стабільні поставки.

Вигідні ціни.

Уважне ввічливе обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Оперативну доставку регіонами та в межах столиці.

Постійне поповнення та розширення асортименту Біжутерія опт – це завжди чудові ціни, великий вибір та ваш успіх.

Чекаємо на ваші замовлення!

Top