Політика конфіденційності

Умови використання персональних даних:

- Під час відвідування нашого інтернет-магазину crystal-opt.com.ua (далі «Сайт») Ваші дані залишаються у статистиці відвідування та використовуються адміністрацією сайту тільки для відстеження часу перегляду, для аналізу відвідуваності сторінок сайту та не передаються третім особам.

- Після реєстрації на Сайті, Ваші персональні дані зберігаються на сервері, використовуються тільки для поставок електронних листів та замовлень, Ваші дані не передаються третім особам та не використовуються неправомірно.

Умови використання сайту

Отримуючи доступ до сторінок сайту, Ви погоджуєтесь на такі умови. Якщо Ви не погоджуєтесь на нижче зазначені умови, ви не маєте права на використання цього сайту. Використання Вами Сайту означає, що Ви приймаєте такі умови. Якщо Ви не погоджуєтесь з цими умовами, просимо Вас залишити цей Сайт.

Загальні положення щодо використання сайту

Дані умови використання (далі - Умови) одночасно є користувальницькою угодою інтернет-сайту (далі - Сайт). Сторонами Угоди є Адміністрація сайту та Користувач. Умови передбачають взаємні права та обов'язки, відповідальність користувача та Адміністрації Сайту, а також регламентують надання Користувачем інформації для реєстрації на Сайті.

Користувачем сайту вважається будь-яка фізична особа, яка колись здійснила доступ до Сайту. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з цією Угодою. Використання сайту означає повне та беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. Ця Угода є відкритим та загальнодоступним документом. Вона може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Усі поняття та терміни даних Умов використовуються у значенні, передбаченому чинним законодавством.

Порядок використання Сайту та його матеріалів

Користувач переглядає та завантажує матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях.

Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, його копії, а також відтворювати, виставляти на загальний огляд, демонструвати, розповсюджувати або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей.

Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється. Матеріали цього сайту захищені авторським правом, і будь-яке їх несанкціоноване використання може спричинити порушення законодавства про авторське право, товарні знаки та інші законодавчі акти, що регулюють захист прав інтелектуальної власності.

Умови реєстрації користувача

При реєстрації на Сайті та оформленні замовлень, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. Адміністрація сайту залишає за собою право розсилати наші акційні пропозиції на Ваш телефонний номер або адресу електронної пошти. Якщо Ви не бажаєте отримувати інформативні SMS-повідомлення або електронні листи про акції та новини, зателефонуйте до центру прийому дзвінків і відмовтеся від розсилки або напишіть відмову від розсилки. У разі відмови Адміністрація сайту зобов'язується виключити Ваші дані з бази даних для sms-розсилок та надсилання повідомлень електронною поштою.

При здійсненні реєстрації Користувач вибирає собі логін та пароль. Відповідальність за його збереження та безпеку несе Користувач. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи або з іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність за звернення, яке є незаконним, що загрожує, порушує авторські права, містить інформацію, яка дискримінує людей за будь-якою ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

Відомості про Користувачів

Адміністрація сайту з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи ці умови, Користувач дає згоду на збирання та використання певної інформації про себе відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та цілей їх обробки.

Top